Пригара Олександр

(для увеличения, нажмите на фотографию)

Название: м.Хуст

Фотограф: Пригара Олександр

Фото зроблено мною, на відпочинку з жінкою на морі. Цього літа. Оригінал фотки зроблений у NEF форматі трішки корпнутий оскільки штативом стала криша брезенду над пляжем і получився кадр із заваленим горизонтом :) Починалась велика гроза – надзвичайно, у якій Ми змокли до волоска. Щоб все ж таки зробити кадр у витиримку на 30 секунд, я накриваю фотоапарт коробкою з під піци яку Ми попередньо замовили ))))))))) і жінка тримає її, а я тримаю фотоапарт на цьому брезенді і недихаю, щоб не було розмиття кадру. Починає капати дощ, Жінка починає кіпішувать, я наполягаю на своєму і прошу її зачекати 30 секунд. і вуаля кадр. І Тута починається ЗЛИВа , де я встигаю камеру сховати, і з жінкою мокнем до волоска.

Отака історія з життя про фото зроблене на відпочинку :)

Участники конкурса и голосование

Условия конкурса. Как принять участие

Голосовать нужно социальными кнопками “вконтакте”, “facebook”, “twitter” и “google” (находятся ниже). Каждый может проголосовать, как одной, так и четырьмя кнопками. Голосовать можно за одного или же нескольких участников.

Если вам понравилась статья, и вы хотите поддержать проект "Про Фото", это легко сделать. Любая помощь будет принята с благодарностью.


Константин